Team Mavall

Představení vedení společnosti Mavall Solutions, s.r.o. a jeho klíčových osob zodpovědných za jednotlivé útvary.

Bc. Lukáš Machačka, MBA

Jednatel společnosti
Obchodní ředitel

Lukáš začal profesní dráhu spojenou s elektronikou, jako brigádník - prodejce ve společnosti Datart, později spojil svoji dráhu se značkami Samsung a Apple. Čerstvý absolvent programu MBA - Sales management. Ve volném čase a že ho není mnoho nalézá zálibu v automobilech a přírodě.

Lukáš Vacek

Jednatel společnosti
Technický ředitel

Martin Machačka

Správce e-shopu
Instalační team

Martin má svůj vztah k elektronice díky bratrovi, se kterým zrealizoval již mnoho instalací. V současné době dálkově studuje VŠ a ve volném čase se kromě e-shopu věnuje opravám automobilů.

Mgr. Barbora Vacková

Marketing
Back Office

Jak to všechno začalo

V roce 2012 započala společná cesta stávajících jednatelů společnosti, jejich profesní dráhy se protly během působení Lukáše Machačky ve společnosti Datart a práce pro společnost Samsung Electronics Czech and Slovak Lukáše Vacka. Nedlouho po tomto střetnutí došlo k nástupu Lukáše Machačky do služeb společnosti Samsung. Toto dalo vzniknout prvním základům partnerství a dlouhodobé spolupráce.

2012

2018

Po dlouhých šesti letech dochází k osudovému rozhodnutí, které dalo vzniku společnosti Mavall Solutions, s.r.o. a sjednánocení jednotlivých aktivit obou jednatelů. Název společnosti je odvozen od jmen a příjmení samotných jednatelů – MA (Machačka), VA (Vacek), LL (Lukáš & Lukáš). V roce 2018 začíná akvizice stávajících zákazníků, jejich sjednocení a vytvoření důvěry v novou společnost, nový brand.

Rok 2019 pro nás znamenal velmi úspěšným růstovým rokem, podařilo se prodat více než 1 050 položek, což znamenalo přes 400 jednotlivých objednávek, pro více než 100 unikátních zákazníků. Meziroční nárůst dosahoval bezmála 100 %. A dařilo se nejenom v obchodě, ale pro větší know-how a profesionalitu jsme se stali HP Business partnerem a systémovými integrátory LFD SAMSUNG a PHILIPS.

2019

20xx

V dalších letech chceme nadále prohlubovat know-how, abychom Vám zákazníkům přinesli ještě větší přidanou konkurenční výhodu a především zajistili Vaši 100% spokojenost. Chceme přinášet nová netradiční řešení a plnit hodnoty, které nás odlišují.