SAMSUNG TV roku 2020

Televizní novinky SAMSUNG pro rok 2020 jsou zde!

Vyšperkovaní nováčci na českém trhu – QLED a Crystal UHD televizory od Samsungu

V dubnu obohatily českou televizní scénu nové televizory QLED 8K značky Samsung, které se pyšní minimalistickým bezrámečkovým designem, prostorovým zvukem, ultratenkým provedením a skutečným 8K rozlišením. To nejlepší z celého dosavadního portfolia Samsungu představuje model Q950T. Mezi vychytávky těchto novinek patří 8K AI upscaling s neuronovou sítí pro obnovu detailů, přímým podsvícením v 8K, prostorový zvuk OTS+ a ještě nadupanější design. Diváci si mohou při sledování ze vzdálenosti tří až pěti metrů vychutnávat dojem Infinity Screen, takzvané „nekonečné obrazovky“, při kterém okraje jakoby úplně zmizí. Specialitou je, že tyto modely nemají rámeček kolem obrazovky, která teď prakticky zabírá celou přední stranu, což představuje 99 % plochy panelu.

Vlajková loď Samsungu – Q950T 

Do výbavy modelu Q950T, který je vyráběný hned ve třech velikostech – 65“, 75“ a 85“, patří obrazový procesor AI Quantum Processor 8K nové generace, kterého je i součástí moderní umělá inteligence poskytující možnost interpolaci obrazu na vysoké úrovni. Umělá inteligence také umožňuje, aby nebyl divácký zážitek narušený jakýmkoliv jiným vlivem. Technologie Adaptivního obrazu dokáže měnit jas v jednotlivých scénách, takže pro diváky to bude doslova dokonalý zážitek s maximálně kvalitním obrazem v jakémkoli prostředí.Doporučená maloobchodní cena začíná na 149 990 Kč. 

QLED 8K – výběr rozměru na míru

Vedle vlajkové lodi Q950T přináší Samsung i základní řadu QLED 8K televizorů označenou Q800T. Tyto modely disponují velkým výběrem úhlopříček i celou řadou chytrých funkcí, které pracují v systému Tizen. Uživatelé si tak mohou vychutnat snadné ovládání a k tomu vyzkoušet například funkci Multiview. Zajímavostí je, že jako jedna z prvních na světě, podporuje řada QLED 8K přehrávání nativního obsahu v rozlišení 8K. Tento rok mohou všichni majitelé těchto televizí sledovat a streamovat obraz v 8K prostřednictvím kodeku AV1. Tuto funkci podporují od tohoto roku všechny 8K televize Samsung již z výroby.Základní řada QLED 8K televizorů Q800T je k zakoupení ve čtyřech možných úhlopříčkách: 55″ (doporučená maloobchodní cena 74 990 Kč), 65″ (99 990 Kč), 75″ (139 990 Kč) a 82″ (179 990 Kč). 

QLED 4K – obraz a zvuk, které nerozeznáte od reality

Pět řad QLED 4K panelů, které letos přinesl Samsung na trh, poskytuje divákům 100% objem barev, a to díky technologii Quantum Dot, přímé zadní podsvícení, vysoký jas s Quantum HDR a ultra široké pozorovací úhly. Antireflexní povrch skvěle zobrazí všechny barvy i černou, když se divák dívá ze strany. Modely QLED 4K se adaptují prostředí a intuitivně přizpůsobí jas obrazu světelným podmínkám v místnosti. Přímé zadní podsvícení umožňuje vytvoření dokonalé černé a perfektního kontrastu i hloubky. Tyto modely nabízí i zvuk sledující pohyb (OTS), tzv. filmový prostorový zvuk a zvuk sladěný s obrazem. Pokud je televize vypnutá, naběhne režim Ambient Mode+ proměňující černou plochu obrazovky ve foto stěnu. Na ní se pak zobrazí informace o počasí, nebo jednoduše splyne s okolní stěnou.QLED 4K televizory jsou k dispozici v řadách Q60T, Q70T (s vylepšeným herním režimem), Q80T, Q90T a Q95T. Každá řada má dvě až šest možností úhlopříček (nejvyšším počtem disponuje model Q60T). Doporučená maloobchodní cena QLED 4K televizorů je od 19 990 Kč. 

Crystal UHD – design a smart vychytávky v jednom 

Kromě bezrámečkového designu nabízí nové Crystal UHD televize technologii Dual LED pro dokonalý kontrast. Disponují také novými smart funkcemi, jako např. MultiView – pro zobrazování více obsahu z mobilního telefonu najednou, Acoustic Wall – analyzuje hudbu a doplní ji grafickým efektem, nebo také Moje album – pro zobrazování fotek z mobilu ve foto rámečku.Crystal UHD televizory Samsung jsou v nabídce ve třech samostatných modelových řadách TU7000, TU8000 a TU8500, které jsou k zakoupení v úhlopříčkách 43″ až 85″ (nejvíce velikostí je k dispozici u modelu TU7000). Doporučené maloobchodní ceny u modelu TU700 začínají na 9 900 Kč, u TU8000 na 11 990 Kč a u TU8500 na 14 990 Kč.

Společnost Mavall Solutions, s.r.o. je úspěšná firma s čistě českým kapitálem. Byla založena v roce 2018 se sídlem Praze. Naše služby využívají domácnosti, firmy a státní instituce z celé republiky, ale i ze zahraničí.

Kontaktní informace