Meetingy s rozsáhlým týmem napříč světem

Meetingy pomocí videokonferenčních řešení od společnosti LOGITECH

Videokonference pro Vaši zasedačku od Logitech

Videokonference jsou již dnes téměř samozřejmou součástí kanceláři a v mnoha směrech jsou nezbytným prostředkem efektivní práce. A co je jejich klíčovým benefitem – umožňují komunikaci z více míst, což šetří nejen čas, ale mnohdy i pracovní energii.

Nutný pracovní komunikační kanál

Protože poptávka stále roste, trh v oblasti videokonferencí akceleruje, cestování není pro obchod efektivní a proto je nyní preferována práce na dálku. On-site jednání se přesouvají do online skrze videokonference. 

Videokonference šitá na míru

Právě z důvodu nutného vývoje přisla společnost Logitech s produkotovou řadou ConferenceCam, do níž patří i kamery, jako například Rally, GROUP nebo MEETUP, které představují průlom v oblasti kvality a ceny. Jejich fungování je založené na uznávaných standardech, které umožňují využívání videokonferencí v masovém měřítku nebo jejich individualizaci každé konferenční místnosti. Zákazníci zcela jistě ocení pokročilé funkce, vysokou kvalitu a cenovou dostupnost celého produktového portfólia. 

Mobilní systém Logitech Connect

Hledáte ideální řešení pro menší místnosti s kapacitou pro 1 až 6 osob? Ideální volnou je mobilní systém Logitech Connect. Jeho flexibilita umožňuje snadné přenášení z místnosti do místnosti a zahájení jednání kdekoliv a kdykoliv.

Kamera Logitech MEETUP pro malé místnosti

Speciálně do prostředí malých konferenčních a jednacích místností se hodí kamera Logitech MEETUP s rozlišením 4K. Kamera nabízí široké zorné pole s úhlem záběru 120°, takže jsou v průběhu jednání jasně viditelná všechna zasedací místa. Do malého prostoru je přizpůsoben i snímač zvuku, aby se nejen všichni okolo stolu dobře viděli, ale také jasně slyšeli. Další výhodou je elegantní provedení, s kterým už na stole nebudou žádné další propletené kabely a kamera bude fungovat ihned po připojení přes rozhraní USB, jako zařízení typu „plug-and-play“.

Systém Logitech GROUP pro střední místnosti

Pokud požadujete videokonferenci do střední až velké zasedací místnoti, tak je vhodný modulární systém Logitech GROUP. Použití je stejně prosté, jako práce s mobilním telefonem. Základní systém je vhodný k zasedání až 14 osob a volitelné rozšiřující sady umožňují kooperaci až 20 osob. Díky rozhraní USB „plug-and-play“ stačí jen připojit notebook a můžete začít videokonferenci v rozlišení FullHD.

Kamera Logitech Rally pro výjimečný zážitek z jednání

Nový rozměr videokonferencím dává kamera Logitech Rally s modulárním příslušenstvím, která přináší studiovou kvalitu obrazu ve 4K rozlišení, jedinečnou čistotu zvuku a automatizované snímání. Toto snímání lze přizpůsobit zasedacím místnostem téměr jakéhokoliv tvaru a velikosti. Samostatné mikrofony zajišťují dokonalý zvuk a další funkce, jako potlačení hluku a ozvěny. Reproduktory v čele místnosti poskytují bohatší zvuk, než běžné stolní reproduktory.Kamery od Logitech jsou certifikované a kompatibilní téměr se všemi videokonferenčními službami, jako jsou například BlueJeans, Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Zoom a jiné. Implementovat všechny tyto produkty lze proto s minimálním rizikem a bez narušení provozu.

Společnost Mavall Solutions, s.r.o. je úspěšná firma s čistě českým kapitálem. Byla založena v roce 2018 se sídlem Praze. Naše služby využívají domácnosti, firmy a státní instituce z celé republiky, ale i ze zahraničí.

Kontaktní informace